HAKKIMIZDA

Dört kuşaktır halıcılığın içinde olan ailemiz, 1997 yılında halıcılığın yaygın olduğu; Hindistan, Pakistan, Afganistan ve Nepal gibi ülkelerden el ipiyle dokunan doğal kök boyasıyla renklendirilen dünyanın en tercih edilen halılarını ülkemize getirerek seçkin mağazalardan oluşan müşteri kitlesini oluşturdu. Değişen dünyamızdaki talepleri göz önüne alarak makine halı sektörüne geçiş yapmış ve oluşturduğu koleksiyonlarda el dokumadan edindiği bilgi birikimini uygulamaya çalışmıştır.

Gelenekselden moderne geniş bir ürün yelpazesine sahip olan halı ve kilim koleksiyonumuzla üretimden başlayarak tüketime ulaşana kadarki süreçte yüksek kalite ve uygun fiyat ile 81 ilde 1000 bayisiyle Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Avustralya ve Afrika’ya ihracat yapmaktadır.

Yenilikçi, rekabetçi ve müşteri memnuniyetini esas alıp güvenilir bir şirket olarak her zevke hitap eden ürünleri piyasaya sunarak müşteri kitlesini arttırmaya devam etmektedir. Yaşam alanlarını canlandıran tasarımlarıyla Türkiye’deki halı sektörüne katkı sağlayan Türkmen Halı, geçmişten günümüze kadar yükselen ivmesi ile siz müşterilerimize hizmet veren bir markadır.